עלינו

ברוכים הבאים לפסיכומטרי של ישראל מבית HiGHQ  – קורס הכנה מלא למבחן הפסיכומטרי בחינם!

המטרה שלנו: לתת לכל אחד את הכלים הטובים ביותר להוציא את המקסימום במבחן הפסיכומטרי, ללא עלות.

איך אנחנו עושים את זה: יצרנו מסגרת מלאה שמלווה לכל אורך תהליך הלימוד, עם כלי בקרה עצמאיים כדוגמת הסימולציות וכלי הניתוח באתר המתקדם שלנו, בנוסף לכלים כמו שיעורי LIVE ומרצה מלווה בוואטסאפ.

 

HiGHQ היא חלק מקבוצת GUS העולמית – רשת ההשכלה הגבוהה הגדולה באירופה. כחלק ממחויבות האחריות התאגידית של GUS, היא מעודדת ותומכת בכל מוסדות הקבוצה לפעול למען שינוי חברתי חיובי בקהילות בהן הם פועלים. אנחנו מאמינים שנגישות לחינוך ולהשכלה גבוהה הם מחוללי השינוי והצמיחה המשמעותיים ביותר, ולכן בישראל החלטנו לפעול כדי להנגיש אותם לכלל האוכלוסייה. על כן, החברה מאפשרת לכולם לקבל בחינם את הכלים הטובים ביותר של חברת HiGHQ ובכך משווה את הסיכויים של כל אחד להצליח בפסיכומטרי.

HiGHQ היא חברת השכלה המצטיינת בהובלת סטודנטים להצלחה. כבר 36 שנים שמומחי ההוראה שלנו מכינים מאות אלפי סטודנטים ישראלים לעולם האמיתי. ב-HiGHQ אנו מספקים לסטודנטים שלנו את מכלול התנאים להצלחה, הן בהיבט המקצועי הן במתן כלים למימוש הפוטנציאל האישי.

במפגשים הרבים עם הסטודנטים הצוות המוביל של HiGHQ לומד את הצרכים, היכולות והקשיים של הסטודנטים לקראת הבחינות החשובות – בגרות ופסיכומטרי. מתוך הלמידה הזאת ועם הרצון להוביל תמיד, פיתחה HiGHQ טכנולוגיות למידה מתקדמות, שיטות לימוד מותאמות אישית ובעיקר הבנה שהתפקיד העיקרי שלה הוא הרבה יותר מהכנה לבחינה – אלא להכין את הסטודנט לעולם האמיתי. בעקבות התובנה הזאת והרצון להוביל ולתת ערך אמיתי, פתחנו כלים טכנולוגיים לא רק בתחום החינוכי אלא גם כלים המפתחים את יכולות ההתמודדות מול אתגרים, את הביטחון העצמי, העצמה אישית וכלי אימון נוספים להתמודדות עם העולם האמיתי. כלים שישמשו את בוגרי HiGHQ שנים קדימה.

מאז הצטרפותה של HiGHQ כחלק מקבוצת GUS, גדל צוות הפיתוח הפדגוגי במטרה להעשיר את התכנים הפדגוגיים ולהתאימם לאתגרים הטכנולוגיים של היום. בתחילת 2020 השקנו אתר תלמידים חדש הכולל את כל כלי התרגול של נושאי הבחינה, לצד כלים ייחודיים להתמודדות עם לחץ, ניהול זמן, קבלת החלטות, התמודדות עם בעיית קשב וריכוז ועוד. כל זאת באמצעות אפליקציות משחק אינטראקטיביות, שנגישות לסטודנטים בכל זמן ומכל מקום.

אנו ב-HiGHQ מעניקים לפרט מיומנויות, מפתחים יכולות ומעודדים חשיבה המעצבת מציאות על מנת להכין אתכם לעולם האמיתי!

להרשמה
עכשיו!
דילוג לתוכן